Zdjęcia ślubne – nasza oferta

Fotografia ślubna to sztuka opowiadania historii. Zadbamy o to, by opowiedzieć Waszą w sposób wyjątkowy. Zapewnimy kompleksową obsługę fotograficzną Waszego ślubu i nie tylko.

Realizujemy:

 • Sesje narzeczeńskie
 • Fotoreportaże z ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego
 • Sesje plenerowe
 • Sesje ciążowe i rodzinne

Sprawdź nasze pakiety cenowe i zarezerwuj termin na sezon 2019 i 2020!

Współpracujemy z najlepszymi wizażystami i stylistami. Działamy na terenie całej Polski, a począwszy od sezonu 2019/2020 również na terenie Europy. W obrębie 40KM od Warszawy i Bydgoszczy zapewniamy dojazd gratis.

Dlaczego my?

Fotografia ślubna to nasza pasja. Do każdej ślubnej historii podchodzimy indywidualnie, uważnie wsłuchując się w Wasze potrzeby i wyobrażenia. Wasze pomysły i sugestie są dla nas zawsze na pierwszym miejscu, chętnie jednak służymy też radą i doświadczeniem zebranym przez lata praktyki w realizacji fotografii ślubnej. Wszystko po to, aby Wasze zdjęcia ślubne były jedyne w swoim rodzaju i odzwierciedlały to, co dla Was najważniejsze.

Nasze zdjęcia ślubne opowiedzą Waszą historię tak, jak na to zasługuje – w sposób absolutnie wyjątkowy. Stawiamy na prostotę i naturalność, dzięki czemu nasza fotografia ślubna wydobywa to, co najważniejsze z tych wyjątkowych chwil i uwiecznia towarzyszące im niepowtarzalne emocje.

Właściwie wybrany fotograf ślubny to gwarancja, że przez lata będziecie z niezmienną przyjemnością wracać do jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dlatego, jeśli uznacie, że Wasz fotograf na wesele to właśnie my – zespół Temat Ślub, zapraszamy do współpracy.

zdjęcia ślubne fotografia ślubnafotograf ślub -
 przygotowania fotograf ślubny - przygotowaniafotograf na wesele - uroczystość fotograf weselny -
 zabawa

Strefa inspiracji:

Chcecie dowiedzieć się więcej o fotografii ślubnej? Szukacie porad, które pomogą Wam wybrać właściwego fotografa i zadbać o wymarzone zdjęcia ze ślubu? Zapraszamy na naszego bloga, na którym znajdziecie szereg podpowiedzi i inspiracji.

 • 5 trendów w fotografii ślubnej

  Trendy w fotografii ślubnej zmieniają się podobnie jak moda na wybiegu. W tym roku króluje przede wszystkim autentyczność i naturalność. Dużą popularnością cieszą się fotoreportaże ślubne utrzymane w czerni i bieli oraz w stylu „vintage”. Jeśli chcecie być na bieżąco z aktualnymi trendami, zwróćcie też uwagę na oznaczanie zdjęć hashtagami, a swoim gościom wyślijcie podziękowania w formie pięknego kolażu ze zdjęć z ceremonii.
  Więcej na ten temat przeczytacie na naszym blogu

 • 13 rekwizytów, które dodadzą charakteru waszej sesji plenerowej
  Aby Wasza sesja ślubna była niepowtarzalna, warto odpowiednio się do niej przygotować i zabrać ze sobą odpowiednie rekwizyty. Skorzystajcie z naszych podpowiedzi lub wymyślcie własną, oryginalną koncepcję, która najlepiej odzwierciedli Wasze pasje i osobowości.
  Więcej na ten temat przeczytacie na naszym blogu
 • Na co zwrócić uwagę podpisując umowę z fotografem ślubnym?
  Podpisanie umowy z fotografem ślubnym jeszcze przed Wami? Jeśli tak, pamiętajcie, by przede wszystkim dokładnie zapoznać się z jej treścią, zwracając uwagę na takie informacje jak dokładny zakres usług czy termin dostarczenia zdjęć. Dzięki temu, unikniecie dodatkowego stresu, ewentualnych niedomówień i bez żadnych przeszkód będziecie mogli cieszyć się wspaniałym fotoreportażem.
  Więcej na ten temat przeczytacie na naszym blogu
 • 50 zdjęć, które muszą się znaleźć w waszym ślubnym albumie
  Jakie ujęcia najlepiej oddadzą charakter Waszej uroczystości? Które elementy powinny zostać uchwycone w fotoreportażu? Jeśli nie znacie jeszcze odpowiedzi na te pytania, skorzystajcie z naszego poradnika, który pomoże Wam stworzyć listę najważniejszych, obowiązkowych ujęć.
  Więcej na ten temat przeczytacie na naszym blogu
 • 10 pytań, które warto zadać fotografowi ślubnemu
  Wybór fotografa ślubnego jeszcze przed Wami? Zależy Wam na niepowtarzalnych zdjęciach, ale zastanawiacie się jakie kryteria wziąć pod uwagę i o co zapytać zanim podpiszecie umowę? Publikujemy listę dziesięciu pytań, które warto zadać zanim zdecydujecie się współpracę.
  Więcej na ten temat przeczytacie na naszym blogu
 • Jak przygotować się do ślubnej sesji plenerowej?
  Jeśli oprócz fotoreportażu ze ślubu, zdecydowaliście się również na sesję plenerową, pamiętajcie, że warto się do niej odpowiednio przygotować. Tylko wtedy uda się Wam uzyskać wymarzony efekt. Odpowiedni makijaż, fryzury, rekwizyty – to tylko kilka elementów, o których należy pamiętać. Podpowiadamy, na co jeszcze zwrócić uwagę, by cieszyć się pięknymi zdjęciami z sesji plenerowej.
  Więcej na ten temat przeczytacie na naszym blogu

Skontaktujcie się z nami i dowiedzcie się więcej.